Route 66 – 2018 – informacje

Informacje dotyczące wycieczki do USA – Route 66 – 2018

Na miejscu poruszamy się samochodem 7-osobowym vanem (np. Dodge Grand Caravan), w którym podróżuje maksymalnie 4-5 osób (łącznie z kierowcą). Na życzenie możemy wynająć 7-osobowego SUVa (np. Ford Expedition 7) za dopłatą około 180$ od osoby. SUV umożliwia dotarcie do dodatkowych ciekawych miejsc, niedostępnych dla samochodu osobowego.

Wycieczkę możemy zorganizować w każdym terminie dla minimum 3-4 osób.

Orientacyjny koszt wycieczki to około 2200-3200zł za bilet lotniczy z Warszawy do Los Angeles, plus około 1500 USD płatne na miejscu, po przylocie do USA. Koszt jest zależny od miesiąca pobytu, powyższy koszt dotyczy pobytu w październiku, w listopadzie może być taniej, a miesiącach letnich drożej.

Uczestnicy muszą posiadać wizę USA, oraz muszą przed podróżą wykupić ubezpieczenie podróżne. Nie są wymagane żadne szczepienia.

Koszt 1500USD zawiera wszystkie noclegi w pokojach 2-osobowych, przejazdy 7-osobowym minivanem (samochód+paliwo), wszystkie opłaty za wejścia do parków narodowych i stanowych.

Uczestnicy sami płacą za wyżywienie. W niektórych motelach będzie wliczone w cenę śniadanie. W każdym pokoju będzie dostępny czajnik do gotowania wody, w niektórych mikrofalówka i lodówka.

Koszt 1500USD obejmuje 14 dni/ 12 noclegów. Za dopłatą 120USD wycieczka może być przedłużona dodatkowo o 2 dni, czyli 16 dni/14 noclegów.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące szczegółów wycieczki.

Komentowanie jest wyłączone